tenga

Tenga Flip Hole Beyaz Mastürbatör

  • 10312001
  • TÜKENDİ
289,00

Tenga Flip Hole Mastürbatör Beyaz


Tenga flip hole beyaz

Tenga flip hole, bir kereden fazla kullanılması ve kusursuz hijyen sağlamak için tamamen açılabilen ilk ve tek yetişkin cinsel üründür. Temizlemesi sadece saniyeler alır ve sonrasında kuruması için özel standına asılır.
Tenga flip hole mastürbasyonu bambaşka bir boyuta taşıyacak. Flip hole üzerinde bulunan 3 buton ve üst bölümünde bulunan vakum pompası sayesinde aldığınız hazzı rahatça kontrol edebilirsiniz.
Tavsiye edilen şekilde temizlik kurallarına uyulduğunda 50 defaya kadar tekrar kullanılabilir.

Tenga nedir?
Japonya da tasarlanan ve üretilen Tenga erkeklere yönelik dünyanın en tanınmış yetişkin cinsel ürünlerin markasıdır. Sadece Amerika ve Japonya’da 1 ayda üç yüz bin adet satışı ile 1. sırada yerleşmiş olan tenga mastürbatörler tüm dünya üzerinde 7 yılda 20 milyondan fazla satış rakamına ulaşmıştır. adet satış rakamına ulaştı.

Tenga erkeklerin cinsel hayatını daha eğlenceli ve renkli kılmak için tasarlanmış ürünleriyle daha önce yaşamadığınız hisleri yaşamanıza olanak tanır. Tenga ürünleriyle mastürbasyonun geleceğini keşfetmeye hazır olun.

Tenga Flip Hole Mastürbatör Nasıl Yıkanabilir?
Kullandıktan sonra flip holu açın ve bol ılık su ile yıkayın. İç yüzeyi istediğiniz türde bir sabun ile yıkayın. Kuruması için, plastik kızağı dikey pozisyonda iken Flip holu açık olarak üzerine asın.

Beyaz ve Siyah flip hole arasında ne gibi farklar var?
Siyah flip hole, beyaz’a oranla daha güçlü bir uyarı sağlar. Flip hole beyaz ve flip hole siyahın iç tasarımlarının tamamen farklı olmasından dolayı ikisi de farklı bölgelere değişik dokunuşlar yaparak ederek benzersiz duygular uyandırır.
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 289,00 289,00
3 96,33 289,00
6 52,91 317,47
9 36,29 326,57

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı