hot

Hot Come Fit 4 Orgasm Vajinal Orgazm Sağlayan ve Vajina Sıkılaştırıcı Alet

  • 10310111
  • VAR
249,00

Hot Come Fit 4 Orgazm Vajinal Kasları Geliştirme Aleti

Come alanlarında son derece tecrübeli uzman doktorlar tarafından büyük bir titizlik ile uzun yıllara dayanan araştırmalar sonucu tasarlanmıştır. Come, muazzam bir şekilde vajinal sağlığın tüm avantajlarını bir araya toplamaktadır.

Hızlı bir şekilde kas güçlendirme için elastiki direnç.
Anatomik optimize şekillendirme yani vajilal sıkılaşma ve yapılanma.
Kullanım konforunda ve hijyende en teknoloji.
Cihaza entegre edilmiş gösterge çubuğu sayesinde biyo geri dönüşüm kontrolü.

Come ile vajinal kaslarınızı doğal, basit, etkili ve gizli bir şekilde güçlendirebileceksiniz. Come’yi her gün kullanmalısınız. Günde sadece 6 dakikaya ihtiyacınız bulunmakta. Vajinal kaslarınızı her gün daha da güçlendirecektir.

 Yapılan araştırmalar da elde edilen sonuçlar şüphesizdir. Vajinal orgazm olabilmede vajinal kasların güçlülüğü oldukça mühimdir. Ayrıca güçlü vajinal kasları idrar kaçırmayı önlediği gibi vajinal sıkılaşmayı da kalıcı olarak sağlamaktadır. Böylece birçok vücuda hakimiyet ve biçim problemleri olumlu olarak etkilenmektedir. Ayrıca vajinal kasların güçlenmesi doğumdan sonraki leğen organları problemlerinin önüne geçebilmektedir.
İndikatör yani gösterge çubuğu size doğru kası güçlendirmekte olduğunuzun gösterir. Doğru kası çalıştırdığınızda indikatör aşağı inmekte, gerdirmeyi bıraktığınızdaysa indikatör yukarı çıkar. Çalıştıracağınız kasın yerinden emin olduğunuzda indikatörü dışarı çıkartmanıza gerek kalmaz ve böylece vajinal kasları güçlendirmek için comeyi günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz.
Kas: Asıl olarak çalıştırılması gereken kas leğen kemiği altının merkezi bir parçasıdır bilinen adı PC kasıdır. Tıpta ise musculus pubococcygeus olarak adlandırılır. Bu kasın nerde bulunduğundan bilmiyorsanız, bu kası şu şekilde tespit edebilirsiniz. Tuvalete oturup idrar bırakmaya başlayın ve idrar çıkışına ara verin. İdrar çıkışını engellediğiniz tam bu kas alıştırma esnasında çalıştırmanız gereken kastır.

Özetlemek gerekirse come ile vajinal kaslarınızı basit bir alıştırma ile en iyi şekilde güçlendirebilir ve vajinal orgazm için gerekli güçlü vajinal kaslara sahip olabilirsiniz. Ayrıca vajinal bölgenizde doğal bir sıkılaşma ve biçiminde iyileştirme meydana gelecektir. Bunlar dışında güçlü vajinal kaslara sahip olduğunuz için doğumdan sonra daha çabuk rejenerasyon meydana getireceksiniz.

Kullanım

Rahat bir şekilde oturup bacaklarınızı uzatın, kalçanızı hafif açık şekilde yarı oturma yarı yatma pozisyonunda come’yi kullanım kılavuzunda yer alan resimlerdeki gibi vajina içine yerleştirin. PC kasınızı 4 saniye süre ile sıkı bir şekilde bırakmadan gerdirin gerdirme esnasında indikatör aşağı doğru hareket eder eğer çubuk hareket etmiyorsa doğru kası çalıştırmıyorsunuzdur. Gerdirme sonrası 8 saniye ara verip tekrar gerdirin. Bu işlemi her uygulamada 30 defa tekrarlayın ve ilerleyen dönemlerde gerdirme sürelerini uzatın. Kası yorgunluk derecesine kadar çalıştırmanız önemlidir. Uygulamanın finalinde 5-10 defa hızlı ve güçlü yapılacak gerdirme ile alıştırma sonlandırılmalıdır.

come fit for orgazm kullanımı hot come fit for orgazm kullanım kılavuzu
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 249,00 249,00
3 83,00 249,00
6 45,59 273,53
9 31,26 281,37

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı