bonie

Bonie Ter Önleyici Sprey Terlemeye Kesin Çözüm 2 Adet

  • 10209002
  • TÜKENDİ
89,00
Bonie Ter Önleyici Sprey Terlemeye Kesin Çözüm

Bonie Antiperspirant Ter Önleyici Nedir?

Terleme sorunu yaşayanlar Bonie ter önleyici ile bitkisel olarak çözüme terleme tedavisi ne ihtiyaç duymadan kavuşacaklar.

Terleme Nedir Terleme Neden Olur?

Biyolojik olarak terleme vücut ısısını dengeleyen fizyolojik bir olaydır. Erişkin bir insan vücudunda milyonlarca ter bezi bulur. Bu ter bezlerinin bir kısmı kokusuz ter üretir ve el, kol, bacak, yüz gibi bölgelerde bulunur; ter bezlerinin başka bir kısmı ise kötü kokulu ter üretir bu ter bezleri ise genital bölgelerde, ayakta, koltuk altlarında vs. bulunur. İnsanları rahatsız eden terleme sebepleri bu ter bezlerinden kaynaklanır. Terleme sorunları olan insanlar telemeye son vermek isterler ancak tere son vermek insan fizyolojisini bozabilmektedir. Piyasada bulunan bazı ter önleyici ürünler örneğin ter önleyici deodorant ve roll-onlar aşırı pudra içermekte ve bu pudralar ciltteki gözenekleri tıkayarak terlemeye karşı durmaktadır ancak bu da az önce dediğimiz gibi insan vücudunda olumsuz etkileri olan ter önleme yöntemlerinden biridir. Peki, terlemeye ne iyi gelir? Sorusuna yanıtı ter önleyiciler de değil terlemeye bitkisel çözüm sunan antiperspirantlar da aramak daha doğru olur. Çünkü bu tür ürünler terlemeye çözüm olarak terlemeyi tamamen bitirmek yerine içerdiği bitkiler sayesinde ter bezlerini küçülterek terlemeyi azaltmakta ve ter kokusu sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır.
Bonie ter önleyici nasıl kullanılır?
Kullanmak istediğiniz bölgeyi temiz ve ıslak bir mendil ya da bez ile güzelce temizleyin, bu bölgeyi kuruladıktan sonra bonie spreyi uygulaya bilirsiniz. Bonie ter önleyici hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir.

Bonie antiperspirant nerede üretilmektedir?

Beka ilaç sanayi İstanbul tesislerinde üretilmektedir.

Bonie terleme tedavisi fiyatları ne kadardır?

Ürün fiyatı ve kampanya bilgileri yukarıda yer almaktadır.

Bonie ter önleyicinin miktarı ne kadardır?

İçerisinde 50 ml. Antiperspirant solüsyon bulunmaktadır.

Not: Ürünle ilgili yorum okumak ya da deneyimlerinizi paylaşmak için Bonie ter önleyici yorum sayfası yukarıda bulunmaktadır.

Not: Ürünle ilgili bonie ter, bonie ter önleyici, bonie ter önleyici sprey, bonie ter önleyiciyorum, bonie ter önleyici forum, bonie ter önleyici yorumlar, ter önleyici, ter önleyici ürünler, ter önleyici sprey, ter önleyici deodorant, ter önleyiciler, terleme tedavisi, terleme sorunu, terleme önleyici, terleme önleyici ilaç, terleme önleyici sprey, terleme önleyici deodorant, terleme önleyiciler, terlemeye bitkisel çözüm, terlemeye son, terlemeye kesin çözüm, terlemeye karşı deodorant, bonie, bonie antiperspirant, bonie antiperspirant ter önleyici, bonie ter önleyici, bonie ter önleyici antiperspirant, ter önleyici ürünler, ter önleyiciler, ter önleme, ter önleyici, terleme tedavisi, tere son, terlemeye son, terlemeye bitkisel çözüm, terlemeye çözüm, terlemeye ne iyi gelir gibi kelimeler için sonuç sayfası.
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 89,00 89,00
3 29,67 89,00
6 16,30 97,77
9 11,17 100,57

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı