bonie family planning

Bonie Family Planning Light Cinsiyet Belirleme Aleti

  • 0504006
  • VAR
119,00
Bonie Family Planning Light Cinsiyet Belirleme Aleti

Bonie Family Planning Cinsiyet Belirleme Yöntemi

Bonie family planning cinsiyet belirleyici nedir?

Bonie family planning cinsiyet belirleme işlevine sahip kadınlarda yumurtlama dönemini belirleyen bir medikal cihazdır. Peki, bonie family planning gebelik öncesi cinsiyet belirleme cihazı kadınların yumurtlama dönemini belirleyerek nasıl bebeğin cinsiyetini belirler sorusunun yanıtı, Dr. Landrew B.Shettles uzun yıllar yaptığı araştırmalar sonucunda keşfettiği Shettles metodunda gizlidir.
Shettles metoduna göre erkekler XY kromozomuna sahiptir kadınlar ise XX kromozomunda sahiptir. Yani cinsiyet erkek spermi tarafından verilir. Ancak Y kromozomu taşıyan sperm hücreleri çok hızlı hareket eder ama ömrü kısadır yani yumurtlama dönemine kadar yaşamazsa daha uzun yaşayan X kromozomu yumurtayı döller, yani erkekten X kromozomu aldığı ve kadında da X kromozomu olduğu için XX kromozomu oluşur ve kız çocuğu olur. Fakat yumurtlama döneminde ilişkiye girer ve dölleme yumurtlama döneminde gerçekleşirse yumurtayı Y kromozomu döller ve XY kromozomu taşıyan bir çocuk yani erkek çocuk olur.
Bonie family planning hamilelik öncesi cinsiyet belirleme aleti ile kadın yumurtlama dönemini tespit etmek mümkün olur. Böylece hamilelikten önce cinsiyet belirleme yaparak gönlünüzden geçen evlada kavuşabileceksiniz.

Bonie family planning gebelik testi cinsiyet belirleme ürünleri nasıl kullanılır?

Bonie family planning evde cinsiyet belirleme kullanımı biraz karışık gibi görünse de aslında çok basittir. bonie family planning evde cinsiyet belirleme testi cihazının önce kapağını çıkarınız karşınıza çıkacak merceğin netlik ayarını yaptıktan sonra merceğin arkasına birkaç damla tükürük damlatmalısınız (damlattığınız tükürüğün baloncuksuz olmasına dikkat etmelisiniz). Tükürük kuruduktan sonra merceği tekrar yerine takıp cihazın altındaki beyaz düğmeye basıp inceleme yapmalısınız.

Erkek çocuk için bonie family planning cinsiyet belirleme nasıl olur?

Bonie family planning cinsiyet belirleme cihazı ile her gün yapacağınız testte ürünün kullanma kılavuzunda görebileceğiniz şekil 1i gördüğünüzde prezervatif kullanmadan ilişkiye girmeyiniz. Kullanma kılvuzunun üzerindeki şekil 2yi gördüğünüzde çocuğunuzun erkek olma ihtimali vardır, dilersenz prezervatif kullanmadan ilişkiye girip deneyebilirsiniz. Ancak şekil 3ü gördüğünüz gün ve hemen ertesi günü gireceğiniz prezervatifsiz ilişkide çocuğunuz erkek olacaktır.

Kız çocuk için bonie family planning cinsiyet belirleme yöntemleri nasıl olur?

Bonie family planning cinsiyet belirleme hesaplayıcısı ile her gün yapacağınız testte şekil 1i de görseniz şekil 2yi de görseniz prezervatif kullanmadan ilişkiye girmeyiniz. Şekil 3ü gördüğünüz günü ise bir kenara not alıp. Ertesi ay ayın aynı tarihinden birkaç gün önce ilişkiye girin örneğin tespit ettiğiniz gün ayın 21i ise ertesi ay; ayın 18, 19, 20 sinde ilişkiye korunmasız gireceksiniz. Bu şekilde kız çocuğunuz olacaktır.

Bonie family planning fiyatı cinsiyet belirleme ücretleri ne kadardır?

Bonie family planning cinsiyet belirleme fiyatları aşağıdaki gibidir.
Bonie family planning cinsiyet belirleme fiyatı: 119,00 TL

Bonie family planning cinsiyet belirleme yolları ile ilgili uyarılar

Hormon ve ilaç tedavisi gördüğünüz dönemde sonuçlardan verim alamazsınız.
Vücudunuzda ya da ağzınızda herhangi bir enfeksiyon ya da hatalığınız varsa sonuç geçersizdir.
Herhangi bir hormon tedavisi görmüş ya da bir hamilelik geçirdiyseniz ürün kullanımı için en az iki ay bekleyiniz.
Menapoz sürecinde metod geçersizdir.
Bu cihaz üreme ve hamilelikten önce cinsiyet belirleme analizi amacıyla kullanılır, bir doğum kontrol yöntemi değildir.
Sonuçların doğruluğu açısından cihaz temizliği oldukça önemlidir.
Tükürük örneğinizde yemek ya da kahve artığı gibi yabancı maddeler bulunmamalıdır.
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 119,00 119,00
3 39,67 119,00
6 21,79 130,72
9 14,94 134,47

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı