barbara bort

Barbara Bort Selülit Kremi Modelling Body Cream Anticelluitis

  • eczd065
  • TÜKENDİ
89,00
BARBARA BORT SELÜLİT KREMİ MODELLİNG BODY CREAM ANTİ-CELLİUİTS

Barbara bort selülit kremi nedir
Barbara bort modelling cream anti-cellius 38 yılın tecrübesiyle selülit tedavisinde başarıyı garantiliyor. Barbara bort selülit kremi kullananlar bu etkiyi görmüş ve ürünün kalitesini görmüşlerdir. Bu eşsiz krem selülitin nedeni olan adiposit hücrelerin incelenmesiyle geliştirilen bir anti selülit ürünüdür.
Barbara bort selülit kremi selülitin estetik olmayan görünümüyle mücadele etmek için tasarlanmıştır. Cildinize daha düzgün bir görünüme ve çok daha ince bir fiziğe sahip olmak istemez misiniz?

Barbara bort selülit kremi kullanımı
Bir bütün halinde ve düzenli uygulanan bakım programları başarıya ulaşacaktır. Barbara bort modelling cream anti-celliuits in günde iki kez kullanımı önerilir.

Barbara bort selülit kremleri gündüz kullanımında içeriğindeki kafein ile adiposit hücrelerinde yağların çözülmesini sağlar, selülit giderici gece kullanımı ile yağ depolanmasına izin vermez.

Ürünün kullanımından yaklaşık 10 dakika sonra ürünle temas eden bölgelerde sıcaklık hissedilir. Sıcaklık 7-8 dakika sonra azalarak kaybolur sıcaklık oluşması ürünün aktif hale geldiğinin göstergesidir.

Başarıyı arttırmak için;cildinizi ölü hücrelerden arındırın, egzersiz yapın, friksiyon yaparak kan dolaşımını hızlandırın, günde en az 1,5 litre su için, yağ, şeker, nişasta tüketimini azaltın.

Barbara bort selülit kremini mutlaka masaj yardımıyla cildinize yedirerek kullanınız. Barbara bort selülit kremleri markaları içerisinde etkisini kanıtlamış kaliteli ve iddialı bir üründir.


Barbara bort selülit kremi fiyatı: Ürün etiket fiyatı yukarıda yer almaktadır.

Barbara bort satış noktaları
İçerisinde verdiği danışmanlık hizmeti ile eczadan satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.
Barbara bort selülit kremi satın al hizmetimizden faydalanın.
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 89,00 89,00
3 29,67 89,00
6 16,30 97,77
9 11,17 100,57

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı